Osłabienie i pojawiające się siniaki

Mam 16 lat i od może 2 tygodni mam problem z siniakami. Pojawiają się niewiadomo skąd i  nie schodzą, tylko robią się coraz większe, nie bolą mnie tak bardzo. Przeważnie mam je na nogach, a teraz zaczynają pojawiać mi się na rekach. Również od tego samego czasu na nogach, rękach i brzuchu wyskakują mi krostki, które strasznie swędzą. Mam problemy ze wstawaniem rano, nawet gdy pójdę bardzo wcześnie spać i przez cały dzień chodzę bardzo osłabiona i senna. Bolą mnie kości, przeważnie kolana i palce, i mam napady ciepła albo zimna, czasami potrafi w domu być bardzo ciepło, a ja muszę się ubrać po uszy i jeszcze kocem się owinąć, a czasami jest na odwrót. Mam też częste zawroty głowy i czasami zdarza mi się, że mam zawieszenia. Planuje iść do lekarza, ale chciałabym dowiedzieć, się czy to mogą być objawy białaczki, czy nie powinnam się tak bardzo martwić?
16 LAT ponad rok temu

Witam!

Wymienione objawy mogą mieć wiele przyczyn. Na pewno jednak nie należy ich lekceważyć, lecz poszukiwać ich źródła w Twoim przypadku. Koniecznie wybierz się do lekarza, który wypyta o więcej informacji odnośnie Twojego zdrowia, zbada Cię i zleci odpowiednie badania dodatkowe, zaczynając od morfologii krwi.

Pozdrawiam