Osłabienie i powiększone węzły chłonne oraz wyniki badań krwi

Proszę o poradę: Hemoglobina 11,7 Low, Hematokryt 34 Low, Neutrofile 1,40 Low, rozmaz Gran. segmentowane 28 Low, Limfocyty 68 high, reszta jest w normie, czuję się bardzo osłabiona mam powiększone węzły chłonne m.in. w pachwinach gdzie miałam robioną biopsję(Fine Needle )która nie wykazała niczego podejrzanego ale węzły wciąż pozostają powiększone, mam okresowo wybroczyny na skórze, kaszel od 1 roku i ból prawej nogi pod kolanem powiększony węzeł, neuropatię prawej części brzucha i uda dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Analizując wyniki można zaobserwować iż za osłabienie odpoiwiedzialna jest anemia czyli niedokrwistość, zaś za powiększone węzły chłonne prawdopodobnie odpowiada infekcja wirusowa lub przewlekła bakteryjna. Polecam zgłosić się do lekarza rodzinnego.