Osłabienie i utrata przytomności u 14-letniej dziewczynki

Witam , moja 14 letnia córka Natalia ostatnio zemdlała, ma zawroty w głowie jest osłabiona, czesto choruje. Miała zrobione wyniki pod kontem anemii , poziom żelaza wynosił 55 a cukru 91. Niby miesci sie w normie. Praca serca jest prawidliwa, cusnienie również. Czym może być spowodobane złe samopoczucie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, często jest to spowodowane wśród nastolatek wahaniami ciśnieniowymi i gwałtownymi zmianami pozycji. Mogą to też powodować inne niedobory elektrolitowe i inne przyczyny. Może warto także wykonać AMBP czyli taki jakby Holter Ciśnieniowy. Pozdrawiam