Osłabienie i wyniki badania krwi u 18-latki

mam 18 lat i jestem od kilku dni osłabiona i zrobiłam morfologię krwi i żelazo. wszystko w normie lecz mam podwyższone limfocyty: 57.3 a normy to 20.0-45.0. kiedyś miałam anemię i przetaczaną krew, a pół roku później mononukleozę. martwię się że choroba nawróciła, czy to możliwe? proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie wyniki nie wskazują na nawrót choroby. Zalecam powtórzenie badań za 3 miesiące. Pozdrawiam