Osłabienie i zawroty głowy oraz kołatania serca

witam od pewnego czasu jestem osłabiony,mam zawroty głowy,szybko się męczę przy niewielkim wysiłku,serce mi bije bardzo szybko.Mam też zawroty głowy zwłaszcza jak wstanę z łóżka i ucisk w skroniach.Ruszają się mi mięśnie na ciele teraz akurat w ręce.Neurolog nie stwierdził nic złego.Cisnienie w ok 120/70.Zastanawiam się nad prywatną wizytą u kardiologa czy to dobry pomysł bo mój rodzinny lekarz nie pomaga.Myślę zrobić prywatnie EKG lub echo serca co lepsze żeby od czegoś zacząć proszę o pomoc

Należy zacząć od podstawowych badań: morfologia, elektrolity, hormony tarczycy itd... Jeśli nic nie wykażą wskazane będzie zarówno EKG jak i echo serca, są to inne badania i pokazują inne parametry serca.