Osłabienie i zawroty głowy po wyjściu z domu u 70-latki

Mam 70 lat .Po wyjsciu z domu i przejsciu sie nawet nieduzego odcinka drogi zaczyna mi sie robic slabo i kreci w glowie czuje za kazdym razem,ze zemdleje,dzieje sie to tylko po wyjsciu z domu ,w domu jak jestem jest wszystko ok.Anna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.