Osłabienie i zawroty głowy przy nerwicy

Dzień dobry, Od jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy, nawet jak leżę to kręci mi się w głowie. Dodatkowo co jakiś czas jak idę jedna noga nagle jest osłabiona i ciężko jest mi nią ruszać. Ciśnienie mam ciągle w okolicach 100/60.W kwietniu przezylam bardzo ciężkie chwile, przez miesiąc lezalam i płakałam.Czy to może być nerwica? Czy SM?Proszę tylko nie pisać, że mam się zbadać bo to wiem. Bardzo proszę o konkretną odpowiedź czym to może być spowodowane. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Lekarz rozpoznanie stawia się się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważna są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Trochę odpowiedzialności i szacunku do własnego zdrowia, naprawdę chce Pani diagnozować się przez internet ? Więcej informacji potrzebuje Pani nawet by kupić np. buty.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.

Witam,
podejmując wątek psychologiczny,niewątpliwie "coś" być może odebrało Pani Równowagę i utrzymuje w stanie chaosu,który może dawać takie objawy.Praca terapeutyczna może pomóc zrozumieć wymowę tych dolegliwości i przełozyć je na język przezyć oraz potrzeb,które w ten sposób sygnalizowane są przez ciało.
Proponuję kontakt z psychoterapeutą w ośrodkach leczenia nerwic,lub rekomendowanych przez nie.
Pozdrawiam serdecznie