Osłabienie, katar a kaszel u 24-letniej osoby

przez weekend (30-31.05) osłabienie, katar, ból gardła i kaszel. w poniedziałek wizyta u lekarza po południu gdyż rano nie byłam w stanie. 1x wymioty po neo angin (czerwone wymioty) i osłabienie. przepisane (3dni) macromax 500g ,lacidoenter, levopront oraz anapran 275mg. Dziś kolejna wizyta dalej macromax 500mg oraz pectodrill. z powodu daleszego bólu gardła, kaszlu, katar (żółta-zielona flegma- poprzednio też). W poprzednim tygodniu przy przełykaniu ból karku w jednym miejscu. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza laryngologa lub lekarza pulmonologa. Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.