Osłabienie, kołatanie serca a nerwica

Od miesiąca czuję się osłabiona, mam zawroty głowy; idąc ulicą lub siedząc na krześle mam wrażenie, że zaraz zemdleję, pojawiają się mroczki przed oczami. Oprócz tego dokuczają mi mdłości, nasilające się po każdym posiłku, którym czasem towarzyszy ból w lewym podżebrzu. Często odczuwam też kłujący ból i nieprzyjemny ucisk w klatce piersiowej. Ostatnio ze snu wyrwało mnie kołatanie serca (tętno 144). Czy to nerwica/przesilenie wiosenne? Mam 22 lata, nie palę, nie piję, waga prawidłowa.

Witam,

przed diagnozą nerwicy i wszelkich powodów natury psychologicznej bardzo proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci odpowiednie badania i skieruje Panią do kolejnego specjalisty.

Pozdrawiam.