Osłabienie, kołatanie serca a wyniki badania krwi

Witam, Mam 46 lat. Od kilku miesięcy mam kołatania serca, jestem osłabiona i zaczął mi drgać mięsie po okiem. Zrobiłam badania. O czym mogą świadczyć poniższe wyniki? hemoglobina - 7,7 g/dl hematokryt – 28 % leukocyty - 3,4 tys/µl erytrocyty - 4,6 mln/µl MCV 61 fl MCH 17 pg MCHC 27,5 g/dl płytki krwi 251 tys/µl RDW-CV 19,2 % neutrofile 52,6 % limfocyty 32,6 % monocyty 11,8 % gran. kwasochłonne 2,4 % bazofile 0,6 % neutrofile 1,79 tys/µl limfocyty 1,11 tys/µl monocyty 0,40 tys/µl gran. kwa

Aleksander Ropielewski

Wyniki wskazują na anemię i przewlekły stan pobudzenia immunologicznego z najpewniej w przebiegu alergii. Proszę skontaktować się z lekarzem. Bez korelacji wyników ze stanem pacjenta nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.