Osłabienie, kołatanie serca i uderzenia gorąca

Witam . Proszę o ukierunkowanie mnie do leczenia. Ostatnio taki stan miałam w lipcu i znowu się pojawił. Chodzenie po schodach powoduje osłabienie że od razu muszę usiąść, kołatanie serca, uderzenia gorąca (mam 27 lat). Poranek jest straszny, nie mogę się wybudzić, a po wstaniu muszę się czegoś trzymać, mam wrażenie że upadnę z braku sił. Wieczorem ok, jestem pełna energii. Śpię ok. 8 godz. wyniki morfologii, żelaza, magnezu z VII.2015 są OK. Często mam bóle głowy. Jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.