Osłabienie, krwawienie z nosa i zawroty głowy przy nerwicy lękowej

Mam 29 lat rocznik owo , stwierdzono nerwicę lękową, dorywczo biorę aratax + na stałę propazol, stwierdzono nadkwasote i bakterie - gastroskopia. Lekarz wmawia mi że jestem wyleczony, na jezyku ciągle biały osad, kwas co raz gorzej teraz to czuje w gardle idendyczne uczucie jak po katarze, ból głowy, dziś rano krew z nosa, kompletne osłabienie, wyniki krwi i moczu perfekt, tarczyca również. co to za osłabiebie, krwawienie, zawroty głowy nie mam sił do życia proszę o opinię i dziękuję.

Witam Pana, nerwica lękowa, a raczej zaburzenia lękowe, to przykra dolegliwość. Charakteryzuje się napadami panicznego lęku ale także poczuciem ciągłego niepokoju, napięcia emocjonalnego, obawy o życie lub zdrowie. Opisuje Pan, że mocno lęka się Pan o stan swojego zdrowia, koncentruje na objawach somatycznych mimo, że lekarze uspokajają Pana i twierdzą, że jest Pan zdrowy. Może zatem skorzystać z pomocy psychiatry lub psychologa klinicznego. Możliwe, że przyczyna Pana dolegliwości leży po stronie Pana psychiki. Lek, który Pan zażywa znosi lęk, nie leczy jednak przyczyn, które mogą być związane z Pana życiem, relacjami z bliskimi, obecną sytuacją osobistą. Warto skonsultować się ze specjalistą i sprawdzić, czy powyższe objawy nie sugerują depresji. Wtedy należy skorzystać z leków antydepresyjnych oraz psychoterapii. Pozdrawiam Pana i życzę zdrowia.