Osłabienie, mdłości, bóle podbrzusza i biegunka oraz obniżona temperatura ciała

Dzien dobry mam taki problem nwm do kogo sie zglosic opowiem po krotce co sie dzieje ciagle mnie slabi mdli mam zimne rece stopy obnizona temperature ciala biegunki bole podbrzusza slabosc sie nasila jak zjem trzesie mna laskocze za uchem chrupie w klatce piersiowej i stawach mam zaburzenia orientacji ogolne ze strony ukladu nerwowego myslalem ze to wina cukru i postanowilem zbadac wyszedl nadczo ok i zrobilem badanie hba1c wynik wyszedl 4.3 normal do 6 czy to nie jest za nisko prosze o rade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik hemoglobiny glikowanej jest prawidłowy. Opisane objawy są natomiast niecharakterystyczne, co wskazuje na konieczność dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza POZ.