Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osłabienie mięśni przy SM

Choruję na SM, jestem na programie interferonowym. Tydzień temu wystąpiło u mnie osłabienie mięśni w prawej kończynie górnej oraz dolnej. Po konsultacji z neurologiem i stosowaniu witamin z grupy B objawy te ustąpiły.Nie stwierdzono rzutu. Jednak od 3 dni pojawiło się odrętwienie skóry lewej nogi. Jest ono odczuwalne od pasa do stopy włącznie. Pomimo stosowaniu ww. witamin oraz magnezu nie ma poprawy. Aktualnie nie jestem w stanie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
KOBIETA, 21 LAT 11 miesięcy temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Szanowna Pani
W poradni, w której Pani leczy się można zasięgnąć poradę innego neurologa, który ma dostęp do Pani dokumentacji albo oddziału, w którym była Pani leczona, pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety