Osłabienie, nadmierna potliwość, zawroty głowy i drętwienie kończyn

Witam mam 22 lata ostatnio pojawiły się u mnie dziwne dolegliwości. Zaczęło się od ogólnego zmęczenia i ospałości a od jakiegoś czasu 3 tyg nie mogę zasnąć w nocy ogromnie się pocę , czasami na łóżku gdy leże na krzyż mam zawroty głowy i jeszcze teraz pojawiły się delikatne drgawki i cierpnięcie rąk i nóg oraz wymioty po zapaleniu papierosa połączone z chęcią beknięcia. Ostatnie badania robiłem w styczniu związane z pracą i wszystko było dobrze. Co robić gdzie się udać?

Najprościej do lekarza rodzinnego; zrobi wywiad, zbada, zleci podstawowe badania; ewentualnie pośle do specjalisty.