Osłabienie, nerwowość, tachykardia i nocne poty a wyniki badania krwi

Dzień dobry, proszę o poradę. Od pewnego czasu czuję osłabienie, nerwowość, tachykardia, nocne poty. We wrześniu robiłam morfologię, zauważyłam znaczny spadek niektórych parametrów od ostatnich dwóch badań (04/08 2015) Leukocyty od 9,02-6,7- 4,0 - ost. badanie tys/ul Hemoglobina od 14,7-14,3 - 13,3 - ost. badanie g/dl Hematokryt od 42,4 - 41,7 - 13,3 -38,1 - ost. badanie % Płytki krwi od 292- 232-204 ost. badanie tys/ul Neutrofile 6,6-4,6-2,0

Magdalena Mroczek

Ważne są normy specyficzne dla danego laboratorium. Wyniki badań chociaż się różnią mogą cały czas być w granicach normy.