Osłabienie, nieprzemijające bóle nóg a badania kontrolne

Dzień dobry lekarze nie wiedzą co mi dolega.od ponad miesiąca bolą mnie nogi jestem oslabiona i zmęczona.mialam zlecone badania:jonowa mocznik kreatynina alat aspat aso rf chlamydia trachomatis pneumoniae borelioza ana3 d3 kortyzol elektroforeza bialek cpk crp badania wyszły w normie tylko eozynofile mam 0,68 tys/ul oraz 11,1%.byłam u dr chorób zakaźnych pani wykluczyla pasożyty i powikłania po często pojawiajacej się opryszcze. Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Czy wykonywała Pani badania w kierunku zaburzeń czynności tarczycy (niedoczynności)? Proszę z wynikami badań udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam