Osłabienie, niskie ciśnienie, duszności i uderzenia gorąca

mam 23 lata, 8 miesięcy temu urodziłam dziecko, po urodzeniu leczyłam się na niedokrwistość. Od paru dni czuje ogólne osłabienie, mam niskie ciśnienie zazwyczaj 100/60-110/60, często robi mi się duszno, trudno mi złapać powietrze i uderza gorąco, pojawiają się mroczki i po chwili ustępuje i tak mam co jakiś czas, dodam że często moje serce tak jakby nierównomiernie biło. Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ objawy jakie Pani opisuje są mało charakterystyczne i mogą wynikać z niedokrwistości jak też schorzeń innych układó lub organów.