Osłabienie od dwóch miesięcy a wyniki badań

Czuję się osłabiony od około 2 miesięcy, przy nawet lekkim wysiłku silnie się pocę, jest mi ciągle gorąco, bolą mnie stawy, jestem bardziej drażliwy i mam problemy ze skupieniem się, śpię 2 razy dłużej i jestem dalej zmęczony. miałem badanie krwi: morfologia w normie, TSH ,FT3, FT4 także, kortyzol 26ug/dl (pobranie około 10 godziny)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem rodzinnym, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz skieruje na pełne badania dodatkowe. Warto bowiem ocenić funkcję wątroby, nerek, wykonać EKG itd.