Osłabienie organizmu, złe samopoczucie i drgawki

witam mam 28l od ostatniego czasu mam ogólne osłabienie złe samopoczucie nic mi sie nie chce czasami dopadaja mnie drgawki rak i nóg wzrok mi sie rozmywa bola mnie rece i nogi od kolan w doł dodam iz mam problemy z zoładkiem 4lata temu wykryto bakterie na zoładku potem teraz znów sie chyba odnawia za 3 dni mam gastroskopie dodam iz mam podwyższony cholesterol mam nadwage , ogolnie nie wiem co mi jest lekarz mowi ze to nerwica ale ja jestem spokojnym człowiekiem..

Witam.Pana objawy wskazywać mogą na zaburzenia pochodzenia pdychogennego dlatego najlepiej byłoby żeby udał się Pan na konsultację do psychoterapeuty który dopyta Pana szczegolowo oraz w razie potrzeby zajęci psychoterapię.Pozdrawiam