Osłabienie, palenie a szybkie męczenie się

Od jakiegoś czasu strasznie dokucza mi ból prawej strony tułowia. jakby ktoś sciskal mnie i chwilami puszczsl.. szybciej sie mecze i jestem oslabiony. dodam ze jestem nalogowym palaczem i lubie wypic.. mam 23 lata

Witam. Jeśli chodzi o osłabienie i łatwe męczenie to sam Pan podał przyczyny - jak Pan wyeliminuje palenie i ograniczy spożywanie alkoholu na 100% te elementy ulegną poprawie. Jeśli chodzi o dolegliwości bólowe proszę udać się do lekarza rodzinnego - zbada Pana, zleci podstawowe badania krwi i USG jamy brzusznej