Osłabienie po operacji całkowitego usunięcia tarczycy - czy powinnam zrobić jakieś badania?

Witam, 3 tygodnie temu przeszłam operację całkowitego usunięcia tarczycy - rozpoznanie "zmiany obserwowane w przebiegu wola guzowatego" obecnie biorę letrox 100, TSH 4,14, FT3 4,01, FT4 18,16, jestem osłabiona nie wiem czy to po operacji , czy nieodpowiednia dawka hormonów. Może powinnam zrobić inne badania? Proszę o odpowiedź.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponowne oznaczenie hormonów tarczycowych za 4 tygodnie i udanie się z wynikiem do endokrynologa. Pozdrawiam.