Osłabienie po osiągnięciu orgazmu
Jestem mężczyzną, mam 20 lat. Już jakiś czas temu zauważyłem, że często po osiągnięciu orgazmu robi mi się słabo, jest mi niedobrze, i boli mnie głowa. Ostatnio zaraz po seksie nawet wymiotowałem i zemdlałem na krótką chwilę. Na początku myślałem, że to może być całkiem naturalna reakcja na taki wysiłek, ale dokładnie w taki sam sposób reaguję na pobranie krwi. Zwykle muszę przeleżeć ~30min bo gdy wstanę to mnie zamroczy. Jakie mogą być przyczyny? Powinienem się udać do kardiologa lub neurologa?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.