Osłabienie po paleniu papierosów

Witam, wczoraj po wypaleniu papierosa nagle zasłabłam. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu. Wcześniej czułam się znakomicie a chwilę po paleniu moje nogi zrobiły się jak z waty, przed oczami ciemno, nagle zrobiło mi się niedobrze, nie mogłam oddychać i jeszcze ten straszny szum w głowie. Byłam bliska omdlenia, pół godziny siedziałam nieruchomo aż w końcu przeszło. Papierosy palę sporadycznie, być może nie jestem do nich przyzwyczajona, ale obawiam czy to nie choroba serca, krążenia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan mógł być niespecyficzną reakcją na palenie tytoniu. W przypadku nawrotu dolegliwości, które nie będą indukowane papierosem proszę udać się na wizytę do lekarza.