Osłabienie po przebudzeniu

Co jakis czas...zalezy od miesiaca,czasami rzadziej,czasami czesciej.Zawsze rano,max 1h po przebudzeniu robi mi sie mega slabo,nagle cale cialo zalewa sie potem...czuje mrowienie ciala m.in. konczyn,a nawet ust,rowniez czuje "kręcenie" w zoladku.Chcialabym wiedziec co to moze być,tym bardziej,że dzieje sie to bardzo czesto w komunikacji miejskiej gdzie robie niepotrzebny chaos wokół siebie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Witam,

radziłbym sprawdzić poziom magnezu i wapnia w organiźmie aby wykluczyć tężyczkę.
Mogą to też być symptomy kumulowanego stresu, albo eventualnie poczętki nerwicy
wegetatywnej. Za mało danych aby coś definitywnego powiedzieć
Pozdrawiam i życzę zdrowia