Osłabienie po wszczepieniu by-passów

Witam proszę o odp co się mogło stać bo i tak muszę udać się do Centum Kardiochirurgi. Jakieś 4 miesiące temu miałem operacje by pasów.Tylko jedna żyła była drożna. Bardzo szybko po zawale w ciągu 15minut SOR miałem już podane leki. Zoperowano mnie bypasy. Jestem otyły podczas zrzucania KG. Po operacji wiadomo do zagojenia czułem się fatalnie. Później zacząłem czuć się wspaniale. Ale od jakiś 2 tyg czuję się fatalnie b się mecze i jestem słaby. Co sie mogło stać? Proszę chociaż o spekulacje co

Aleksander Ropielewski

Trudno mi tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzenia badan dodatkowych. Możliwe, że doszło do niedrożności by-passu.