Osłabienie po zapaleniu gardła

Witam i prosze o pomoc. W okressie swiatecznym przeszedlem zapalenie gardla, po antybiotyku poczulem sie lepiej dwa dni. Od miesiaca mam Problem ze stanem podgoraczkowym 37/37.2 bol w klatce piersiowej. Ogólne osłabienie. Bol głowy w tylnej części. RTG klatki piersiowej bez zmian. Dodam, ze mieszkam w UK i podobne problemy miewają niemal co roku w okresie zimowym. Jedynie rok temu miałem spokojna zimę możliwe ze po zabiegu usunięcia migdalkow. Parokrotnie byłem u lekarza. Czekam na wyniki krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.