Osłabienie, pogorszenie widzenie i ścisk w żołądku podczas prowadzenia auta

Witam. Mam problem od miesiąca podczas prowadzenia auta. Zaczynam słabnąć, gorzej widzieć, czuję ścisk w żołądku. Gdy patrzę na zegary w aucie (czyli na stały element) jest dobrze, jednak gdy spojrzę na ruchome obiekty np. w lusterko na nadjeżdżające auta, zaczyna się problem. Kardiologicznie i okulistycznie ok, MRI głowy nic nie wykazało, tarczyca ok. Czasem drętwieje mi lewa noga i ręka. Aktualnie neurolog odesłał mnie do endokrynologa. Czy ktoś ma pomysł co mi dolega?

Małgorzata Panek

Ponieważ wykluczono zaburzenia neurologiczne i okulistyczne, a odczuwa Pan nudności przy lokomocji, wskazana byłaby konsultacja u laryngologa, aby wykluczyć problemy z błędnikiem. Jeśli wszystko będzie prawidłowe, trzeba będzie zastanowić się nad podłożem nerwicowym objawów. Czy były jakieś przykre wydarzenia związane z prowadzeniem samochodu?
Proszę udać się na zaplanowaną konsultację , a następnie udać się z wynikami wszystkich badań do lekarza rodzinnego. On pomoże zaplanować dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam