Osłabienie, problemy z koncentracją, czytaniem i mówieniem - czy to może być borelioza?

Mam problem z prawa dlonia. Ogolnie czuje sie oslabiona i mam problemy tez z koncentracja, z czytaniem, z pisaniem, z mowieniem. Dlonie mi drza. Kluje mnie tez serce. Gardlo mnie boli, zoladek, jelita. Boje sie wychodzic z domu i mam problem z wychodzeniem w jakies publiczne miejsca. Jestem utalentowana osoba i mysle ze moge miec bolerioze. Nogi tez mi sie chwieją, jakby byly z waty. Niepewnie sie czuje bardzo z tym wszystkim z objawami. Nie wiem co mam zbadac, jakie leki.

Witam Panią, proponuję aby jak najszybciej zgłosiła się Pani do lekarza rodzinnego, który zleci różnego rodzaje badania i wtedy postawi odpowiednią diagnozę. Borelioza to jest choroba, którą można leczyć - jest to leczenie na pewno żmudne, ale daje dobre rezultaty. Proszę nie skupiać się na objawach chorobowych tylko iść do specjalisty czyli do lekarza - on podejmie decyzję o dalszym leczeniu. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl