Osłabienie, problemy z oddychaniem a morfoloogia krwi

Witam, mam 20 lat. Ostatnio wylądowałam w szpitalu bo słabo się czułam miałam problem z oddychaniem nie był to pierwszy raz z tym, że wykonano mi badania po których lekarz stwierdził, że mam anemie i przepisał mi leki. Po wybraniu tabletek kazał mi powtórzyć badania po miesiącu od wzięcia ostatniej tabletki. Zrobiono mi morfologię krwi. Nieco mnie zmartwiły bo Neutrofile wskazały poziom 1,84 gdzie zakres wynosi (2,50-5,40), Bazofile 0,0 (0,0-0,1) i Limfocyty 47,9 (20-45). Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania wszystkich wyników nie można się wypowiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.