Osłabienie przy diecie 1000 kcal

Witam, od 2 tygodni jestem na diecie 1000 kcal . Jestem bardzo osłabiona. Jem jajka gotowane dużo warzyw i owoców , jogurty, zastępuje chleb chrupkim pieczywem błonnikem , nie jem słodyczy , nic tłustego , mięso nie jadam od kilku lat . Jem zdrowo pije multiwitaminy itd ćwicze brzuch ramiona , nogi . Nie wiem co robić już dłużej nie wytrzymam . Może to za mało na diete ale boję się jeść wiecej nie zniosłabym efektu jojo . Co robić Czy moge zwiekrzyć kalorie do 1200/1500 i nie przytyje do ?

Witam serdecznie,

Powinna Pani jak najszybciej zaprzestać tą GŁODÓWKĘ! Dieta 1000kcal przy ćwiczeniach fizycznych? To absurd! Aby nie było efekty jo-jo proszę stopniowo zwiększać kaloryczność diety a mianowicie około100kcal tygodniowo. Obecna dieta jest zbyt niskokaloryczna i drastyczna. W ten sposób wyniszcza Pani swój organizm. Nie dostarcza Pani wszystkich niezbędnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Proszę koniecznie zmienić jadłospis. Należałoby wyliczyć Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne, prześledzić Pani styl życia i pod tym kontem ułożyć zdrową dietę.

Jeżeli miałaby Pani problem z ułożeniem jadłospisu zachęcam do kontaktu, chętnie pomogę

kontakt: tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!
Zgadzam się z moimi poprzedniczką. Głodzenie prowadzi do niedożywienia-> niedoborów witamin i składników mineralnych. Skutkami takiego zachowania mogą być ogólne problemy ze zdrowiem, pogorszeniem wyglądu włosów, skóry i paznokci. Najlepiej bezpośrednio skonsultować się z dietetykiem, który opracuje plan żywienia.
Zapraszam również na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska