Osłabienie przy połpaścu i stosowaniu Heviranu

Półpasiec Mój mąż 72 l. jest po przebytym ciężkim udarze pnia mózgu i móżdżku (5 mieś temu) obecnie ma półpasiec 5 niewielkich wykwitów w pasie.Jest b.słaby, ciężko mu chodzić, boli go cały bok,ręka i noga po stronie wysypki. Od 5 dni przyjmuje Heviran 5x 800mg. dodatkowo Milgammę w zastrzykach i Olfen Czy to osłabienie jest spowodowane półpaścem, czy może Heviranem? Osłabiony był główną chorobą, ale obecnie jest o wiele gorzej. Proszę o odpowiedż albo jakąś podpowiedź

Mąż jest dobrze leczony. Półpasiec jest chorobą która dotyka osłabiony organizm. Myślę, że osłabienie wynika z choroby zasadniczej męża. Jest nadzieja, że jak półpasiec będzie ustępował to mąż się lepiej poczuje.