Osłabienie relacji po rozpoczęciu pracy przez partnera

Spotykalam sie z nim 3 mce,było cudownie,dzwonil,mowi ze kocha,mowił o slubie, poszedl do pracy i od tego czasu sie zmienil brak czasu, nieodzywal sie poki ja nienapisalam. mielismy spedzic wspolna ndz bo dawno sie nie widzielismy a on wypil dzien wczesniej i nie byl wstanie przyjechac, bylam tak wsciekla ze napisalam ze wszystko rozumiem dom praca ale nie takie cos i powiedzialam ze to koniec.nastepnego dnia przeprosilam za moj wybuch i to trwalo tydz az dalam sobie spokoj.i on milczy od tyg.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Witam. Nie znam dokładnie sytuacji, ale być może Pani decyzja o zerwaniu miała swoje solidne podstawy. Zastanawiam się co Pani o tym myśli? Pozdrawiam