Osłabienie, senność a bolesność nogi

Witam. Od dłuższego czasu moja siostra źle sie czuje ma 15 lat. Jest blada, słaba, leniwa, apatyczna, i bolą ją nogi. Mówi że jak siedzi i wstanie to jakaś noga bądź ręka cały czas jej ścierpną. Przeczytała w internecie że to może być białaczka. Idziemy za jakieś 1-2 tyg. Na pobranie krwi ale jak narazie chce sie spytać czy takie objawy bez gorączek, krwotoków.. To moze być białaczka? Jeszcze 2 tyg. temu miała wirusówke gardla. Która trzymała ją ponas tydz. A nie powinna! Prosze o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, osłabienie może być wynikiem infekcji bądź wynikiem niedoborów mikro- lub makroelementów w organizmie. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam