Osłabienie, senność, brak apetytu u nastolatki

Witam Mam 18 lat i mam problem ze soba. Wszyscy sie odemnie odwracaja, twierdząc ze jest ze mna coś nie tak ze powinnam sie leczyc. Nie mam chceci na nic. Najchetniej wcale nie wychodziłabym z łozka z nikim sie nie widywała. Każdy twierdzi ze podejmuje zbyt pochopne decyzje zyciowe np. zrywam z chlopakiem 3 letni zwiazek bo mnie denerwuje i mam kaprysy.potem staram sie to naprawic bo nic nie ma dla mnie sensu. Ciagle choruje mam wysokie temp. jestem osłabiona senna nie moge jesc. proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z psychiatrą gdyż wspomniane objawy mogą być wynikiem depresji.