Osłabienie, senność i drżenia

Witam mam 30 lat jestem mężczyzną ważę 102kg 186 cm wzrostu.Mam problem zdrowotny mianowicie jestem ciągle osłabiony senny cały się trzęsę zwłaszcza jak mam gdzieś jechać.Nieraz mi serce wali jak młot tak mocno.Mam zawroty głowy i pulsowanie w skroniach zwłaszcza po wysiłku a czasem kłucia w różnych miejscach głowy,cisnienie mam w ok 120 80,proszę o pomoc co mam robić

Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który skieruje Pana na odpowiednie badania specjalistyczne. Gdy ich wynik nie przyniesie wiadomości o możliwym źródle somatycznym, polecam zgłosić się na konsultację psychologiczną. Może być bowiem tak, że działa na Pana jakiegoś rodzaju stres, z którym nie radzi sobie Pan odpowiednio. Konsultacja z psychologiem pomoże zdiagnozować naturę problemu i - jeśli będzie taka potrzeba - zaproponowane zostaną kroki jego rozwiązania. Pozdrawiam.