Osłabienie, senność i katar

Ciagle jestem oslabiona, spiaca. Od roku mam tez katar i czasem lekkie przeziebienie ktore samo mija. Lekarz zalecil cytologie nosa. Wizyte mam dopiero za tydzien a boje sie ze nie jest dobrze. Moze ktos na to spojrzeć i ocenic :(? Mam 25 lat. Kom. Nablonka na 16 pol 21 pol Migawkowe- 75%czesc. bez mig. (42-85%) Kubkowe 23% (15-20%) Kom. Naplywowe na 32 pola / 24 pola Tuczne 2% (1%) Limf 0% (9%) Makrofagi 0% (2%) Kom nab. : kom. Napl 75:25 /55:45 Eozynofile 92% (2%) Neutrofile 6% (86%)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ocena przez lekarza zlecającego powyższe badania. Zwraca uwagę znacznie podwyższone poziom procentowy eozynofili I w tym kierunku będzie konieczność rozszerzenia diagnostyki