Kobieta , 26 lat Ciagle jestem oslabiona, spiaca. Od roku mam tez katar i czasem lekkie przeziebienie ktore samo mija. Lekarz zalecil cytologie nosa. Wizyte mam dopiero za tydzien a boje sie ze nie jest dobrze. Moze ktos na to spojrzeć i ocenic :(? Mam 25 lat. Kom. Nablonka na 16 pol 21 pol Migawkowe- 75%czesc. bez mig. (42-85%) Kubkowe 23% (15-20%) Kom. Naplywowe na 32 pola / 24 pola Tuczne 2% (1%) Limf 0% (9%) Makrofagi 0% (2%) Kom nab. : kom. Napl 75:25 /55:45 Eozynofile 92% (2%) Neutrofile 6% (86%)
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Konieczne ocena przez lekarza zlecającego powyższe badania. Zwraca uwagę znacznie podwyższone poziom procentowy eozynofili I w tym kierunku będzie konieczność rozszerzenia diagnostyki

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Cytologia – Młode dziewczyny często zastanawiają się co to jest cytologia. Tymczasem jest ona jednym z elementarnych badań w ginekologii. Cytologia pozwala na ocenę mikroskopijną komórek nabłonka pokrywającego część szyjki macicy pod względem stopnia zagrożenia rozwoju PrzeziębieniePrzeziębienie to jedna z najbardziej "popularnych" chorób na świecie. Co roku w samych Stanach Zjednoczonych na przeziębienie choruje miliard osób. Dzieci chorują na przeziębienie trzy do ośmiu razy na rok.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: