Osłabienie, senność i męczliwość

Witam serdecznie ma 20 lat i od pewnego czasu źle się czuje.Jestem cały czas osłabiona ,czesto chce i sie spać i szybko sie męcze .Moje wyniki to:WBC:6,9 RBC:4,19 HGB:11,7g/dl HCT:36% MCV:86um MCH:28pg MCHC:32g/dl pdw%14,4 LYM:34%MON4,4% Z góry dziekuje za interpretacje . Marlena :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki wskazują na anemię. Warto zgłosić się do lekarza .