Osłabienie, senność i zaburzenia miesiączkowania a infekcja górnych dróg oddechowych

W 11.2010 używałam zabawek erot.i nie dbałam o ich higienę.W sty/lutym2011 miałam infekcję górnych dróg oddechowych z kaszlem takim,jakbym miała co najmniej gruźlicę.Wyleczyłam to do końca pod nadzorem lekarza, ale od tamtej pory cały czas czuję się osłabiona,senna (w okresie sty-marzec br spałam po 18h/dobę)teraz żeby się wyspać po3ebuję 12 godz) mam zmieniony cykl menstruacyjny (zwykle regularne miesiączki teraz mam co 2gi msc a co 4ty msc to krwotoki. Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn Pani stanu może być wiele i ocena oraz podjęcie leczenia wykracza poza możliwości internetowe, dlatego warto udać się do lekarza ogólnego, który Panią zbada i przeprowadzi dokładny wywiad. Być może zleci podstawowe badania (morfologia, TSH). Zmęczenie może być skutkiem min. : spadku poziomu hormonów tarczycy (niedoczynność), niskiej zawartości hemoglobiny (niedokrwistość) itd.