Osłabienie, senność oraz wyniki hormonów tarczycy

Witam, mam 33 lata, od około 2 lat gorzej się czuję. Jestem osłabiona, senna, nadmiernie się pocę, szybko się męczę. Wyniki badań są następujące: TSH 1,88 (norma 0,27-4,20) FT4 0,97 (norma 0,93-1,71) FT3 2,99 (norma 2,30-4,20) ATG 148,4 (norma <60) ATPO 38,5 (norma <60) Usg tarczycy: echogeniczność miąższu jednorodna, nieznacznie niższa; dwie zmiany hypoechogenne 1,5 mm i 1,1 mm; płat prawy 16x12 mm, długość 47mm; płat lewy 14x12 mm, długość 42 mm; cieśń 3,1 mm. Proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ze wszystkimi wynikami do lekarza endokrynologa. Po przeanalizowaniu wyników oraz występujących u Pani objawów oraz objawów w badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć.