Osłabienie, senność, zmęczenie i mdłości od tygodnia

Witam. Od tygodnia jestem bardzo osłabiona, zmęczona, senna, mam mdłości. Nie chce mi się wstawać z łóżka bo od razu robi mi się słabo.. Zaczęłam współżyć od 2 miesięcy, ale sie zabezpieczamy. Robiłam w razie co 2 dni pod rząd test i wyszedł negatywny.. Robilam krew i mocz - doktor powiedziala, ze to zapalenie pecherza i dostalam antybiotyk. Biorę 3 dzien ale nadal jest mi słabo.. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proponuje dla pewności oznaczyć beta hcg z krwi. Jeżeli objawy nie przechodzą Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego trudno jest mi przez internet udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego w przypadku braku poprawy po zastosowaniu leczenia zaproponowanego przez lekarza sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.