Osłabienie, senność, zmęczenie u mężczyzny

Witam, od ponad 7 miesięcy czuję się cały czas słabo, jestem zmęczony i śpiący pomimo tego, że śpię ok. 8-9h dziennie. Nigdy na nic nie chorowałem, zawsze miałem dużo sił, energii, a od 7 miesięcy czuję się cały czas źle. Byłem już u neurologa, laryngologa, kardiologa. Miałem wykonane EKG, EEG, TK głowy, podstawowe badania z krwi (m.in. morfologię, TSH, magnez, potas, glukoza, cholesterol) wszystkie badania wyszły w normie. Neurolog przepisał mi neurotop, ale nie pomaga. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z internistą. Wiele chorób może objawiac isę wpowyyższy sposób i myślę, że wskazana jest hospitalizacja celem przeprowadzenia pełnej diagnostyki.