Osłabienie, spływający po gardle katar a bronchoskopia

Na jakie badania czekam po bronchoskopi gdzie pobrali popłuczyny oskrzelowe, a badając je w szpitalu nie wykryli prątków i grzybów?Palę i od kilku miesięcy kaszlę z różową lub żółtozieloną plwociną, ciągle mam katar który spływa po gardle, jestem osłabiona i co miesiąc na antybiotyku bo czuję jakbym miała zapalenie oskrzeli-nigdy nie miałam gorączki, mam wilczy apetyt.Mam niedoczynność tarczycy i menopauzę.Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli utrzymuje się katar konieczna jest wizyta u lekarza otolaryngologa w celu określenia prawdopodobieństwa występowania przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Jeżeli pojawiła się krew w plwocinie należy wykluczyć przyczynę nowotworową, rozumiem że z popłuczyn oskrzelowych nie znaleziono takich komórek? czy była wykonywana tomografia komputerowa? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego aby zebrać wszystkie dostępne dane i móc zalecić postępowanie.