Osłabienie, stres, anemia, kamica nerkowa i bóle głowy oraz brzucha

WitamMam21latMam9miesięcznącórkęRodziłam naturalnie.Niepokoję się o pewne rzeczy w związkuz moim zdrowiem.Pozwolę sobie napisać wszystkie rzeczy niepokojące:częste uczucie osłabienia,hemoroid,silny ból uniemożliwiający oddychanie w boku po prawej str,niskie ciśnienie,bóle głowy,bóle brzucha częste,uczucie gorąca,nerwowość,silny stres,anemia,silne wypadanie włosów,kamica nerkowa,ból obu nerek Wiem dużo tego,ale nie jestem hipochondrykiem!nie lubię chodzić do lekarza więc może tu się czegoś dowiem

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
ciezko cokolwiek powiedziec, bez informacji jak czesto pojawiaj sie objawy, jakiego typu sa to bole, jak wygladaja i od kiedy sa, jak dlugo. Ma to znaczace znaczenie.