Kobieta , 27 lat Witam,prosze o rade, poniewaz od paru miesiecy mam zawroty glowy ktore juz lagodnieja,oslabienid,brak sil, szybkie meczenie,Smutek,lekarze ogolny i neurolog twierdzą ze nerwica,alw ja nie dostalam nawet zadnych badan.morfologie.tsh,t3,4glukoze,jojigram robilam na wlasna reke i eyzzlo dobrze. Co mam zrobić gdy lekarze nie kieruja na inne badania,skad mam wiedziec ze jestem zdrrowa. Ekg,jakies usg moze.cokolwiek,mam o to chodzic ciagld i prosic czy zmienic przychodnie i nie mowic ze mam,nerwice?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Mgr Kamila Dziwota 60
Mgr Kamila Dziwota Psycholog, Kraków 60 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Więc ma Pani tę nerwicę czy nie? Ukrywanie prawdy nie zmienia faktów. Doszukiwanie się objawów chorób jest jednym z objawów występujących w nerwicy, a tę najskuteczniej leczy się poprzez psychoterapię. Jeśli podstawowe badania nie wskazują na problemy somatyczne, pora na leczenie psychiki. Pozdrawiam serdecznie.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

Artykuły na ten temat
Nerwica histeryczna

Czy jesteś typem psychosomatycznym?

Psychosomatyka jest nauką, która zajmuje się zależnościami między psychiką a dolegliwościami somatycznymi (cielesnymi). Równowagę między zdrowiem psychicznym a fizycznym zakłóca stres - czynnik winny pojawieniu się lub nasileniu zaburzeń i chorób psychosomatycznych....