Osłabienie, utrata wagi, ból stawów i siniaki u 14-letniej córki

moja 14 letnia córka od dwóch tygodni jest strasznie osłabiona traci na wadzę też skarży się na ból stawów i mięśni i pojawiała jej się since na ciele czy to są obajwy baiłaczki?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń hematologicznych, ale również infekcji. Konieczne jest wykonanie pełnej morfologii krwi z ręcznym rozmazem układu białokrwinkowego.