Osłabienie, wypadające włosy, problemy z paznokciami

Witam, mam 37 lat. Od miesiąca bardzo źle się czuje. Jestem osłabiona, wypadają mi włosy, paznokcie są cienkie i się rozwarstwiaja. Czuję się zmęczona i śpiąca. Na dodatek strasznie boli mnie brzuch głowa i kręgosłup. W odcinku dolnym kręgosłup mam duże zmiany również w odcinku piersiowym są duże zmiany. Drętwieją mi ręce i nogi. Czasami jest tak że ich nie czuję. Chodzenie sprawia mi duży ból a także siedzenie i leżenie. Jest mi ciągle zimno. Czuję się również bardzo głodna a w nie jestem głodn

Michał Springer

Witam. Opisywane przez Panią zmiany sugerują zaburzenia ze strony tarczycy. Nie jest to jednak jedyna możliwa przyczyna dlatego konieczne będzie zebranie dodatkowego wywiadu i wykonanie badań. Celem wykonania badań diagnostycznych proszę udać się do lekarza rodzinnego. Jeżeli w obrębie kręgosłupa obecne są już zmiany zwyrodnieniowe, to dolegliwości bólowe są najprawdopodobniej na ich tle. Zaburzenia czucia i drętwienia są wskazaniem do pilnej diagnostyki neurologicznej. Jeżeli będą drętwiały Pani kończyny i będą występowały zaburzenia czucia, proszę udać się na neurologiczną izbę przyjęć. Pozdrawiam.