Osłabienie, wypadające włosy, sucha skóra

Witam od jakiegoś czasu jestem oslabiona mam sucha skore wypadają mi wlosy. Zdarzaja sie drżenia rak i wtedy przyspiesza mi serce. Ale od trzech tygodni mam duszności tak jakbym nie mogla nabrać powietrza i cos jakby mi stali w gardle. Poszlam do rodzinnego i dostalam skierowanie na tsh i usg tarczycy. Tsh mam1,24 to jest dobre a ush dopiero za dwa tygodnie. Moja mama i babcia chorują na tarczyce. Lekarz rodzinny po badaniu palpacyjnym stwierdzil ze jest delikatnie powiekszona ale tsh mam dobre.

można jeszcze zrobić p-ciała (ATPO, ATG),jeśli będą wysokie, to mogą mieć związek z włosami, ale reszta objawów za bardzo nie pasuje- trzeba rozszerzyć diagnostykę winnych kierunkach (anemia, astma i in- powinien zasugerować lekarz prowadzący w którym kierunku dalej iść) pozdr