Osłabienie, wypadanie włosów, wahania wagi

Witam. Mam 23 lata. Od jakiegoś czasu jestem osłabiona. Po powrocie z wakacji zaczęłam się czuć jeszcze gorzej. Włosy wypadają mi pęczkami, jestem bardzo zmęczona i ciężko mi utrzymać wagę. Wyniki badań, które nie są w normie: Hematokryt 35,8% (norma 37-47%), MCV 79,2 (83-103), MCH (27,7 (28-34). % neutrocytów 37,4 (45-70), %limfocytów 50 (20-45), % bazocytów 1,4 (< 1), liczba neutrocytów 1,57 (1,80-7,70). TSH, FT3 i FT4 jest w normie. Czy mam powody do niepokoju? Proszę o interpretację wyników

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być interpretowany całościowo. Proszę załączyć pełny wynik badania. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.