Osłabienie, wysypka i podrażnienie gardła po pracy na budowie

Witam. Miesiąc temu pracowałem na budowie gdzie było dużo odpadów wełny mineralnej i rur kominowych z pieca centralnego ogrzewania, wyglądających jak azbest. Po trzech dniach czułem się okropnie i słabo, na klatce piersiowej pojawia mi się wysypka, nie śpię po nocach, mam podraznione gardło i trkań, ostry suchy kaszel ale tylko w dzień, okropne samopoczucie, nie mogę znaleźć pomocy lekarskiej, z góry dziękuję poradzcie do kogo się udać

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.